Jak rezerwować?

Jak rezerwować

Nie możesz doczekać się, kiedy wyruszysz w swoją wymarzoną podróż? Sprawdź, jak szybko twoje marzenia mogą stać się realne!


Wystarczą zaledwie trzy kroki, aby zarezerwować wycieczkę na naszej stronie.
Poniżej znajdziesz instrukcję, jak szybko i sprawnie możesz to zrobić, nie ruszając się z domu.

  • Krok pierwszy - wybór oferty. W naszej przeglądarce można odnaleźć mnóstwo ciekawych promocji i atrakcyjnych wycieczek do wielu krajów świata. Wpisując do niej wybraną przez Ciebie nazwę, w wynikach wyszukiwania prezentujemy wszystkie oferty wyjazdów do danego kraju, miasta czy hotelu, włącznie z propozycjami first i last minute. Po wyborze propozycji i zapoznaniu się z jej szczegółami, warto przeczytać o warunkach uczestnictwa oraz ubezpieczeniach.    
  • Krok drugi - dokonanie rezerwacji. Na podstronie prezentującej wybraną przez Ciebie ofertę, znajduje się specjalny konfigurator wycieczki. Należy w nim wybrać interesujący Cię termin, miejsce wylotu, rodzaj wyżywienia i zakwaterowania, a po wybraniu odpowiednich parametrów, kliknąć w przycisk Rezerwuj. W tym momencie informacja zostanie przesłana do naszych konsultantów, którzy dokonają wstępnych rezerwacji w danym biurze podróży i niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.    
  • Krok trzeci - zawarcie umowy. Po przesłaniu wstępnej rezerwacji, nasi konsultanci oddzwonią na wskazany przez Ciebie numer i poproszą o podanie niezbędnych danych. Są to informacje takie jak: imię, nazwisko oraz data urodzenia wszystkich uczestników wycieczki. Równocześnie na tym etapie sam masz możliwość określenia, w jaki sposób chcesz podpisać umowę dotyczącą wycieczki. Można to dokonać za pośrednictwem faksu oraz w formie maila. Szczegółowe informacje przekażą Ci nasi konsultanci. Jedną z wybranych przez Ciebie dróg wyślemy do Ciebie umowę uczestnictwa. Po podpisaniu odeślesz ją do nas w ten sam sposób. W tym momencie zostanie zawarta umowa pomiędzy Tobą a właściwym biurem turystycznym, będącym organizatorem wybranej przez Ciebie wycieczki. Nasi konsultanci podadzą Ci także numer konta bankowego, na który należy przelać ustaloną kwotę oraz ostateczny termin, do kiedy możesz tego dokonać. Na podstawie tych dokumentów Organizator wystawia potwierdzenie rezerwacji, które jest jednoznaczne z wpisaniem Państwa na listę uczestników.

 

Potem możesz już myśleć tylko o tym, co zapakować do swojej walizki!

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500